محاسبه کاهش قیمت آسفالت با الیاف کورتا سیرجان بر اساس کاهش ضخامت

جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸

ITMA 2019

حضور مجتمع سیرجان در بزرگترین رویداد نمایشگاهی ماشین آلات و‌مواد اولیه نساجی دنیا در بارسلونا - اسپانیا ۳۰ خرداد تا ۵ تیر، سالن: H3، غرفه: C225

ITMA 2019

نمایشگاه نساجی بارسلون (ITMA) از ۳۰ خرداد الی ۰۵ تیر ۱۳۹۸ در شهر بارسلون کشور اسپانیا برگزار می گردد.
نمایشگاه نساجی بارسلون (ITMA) مهم ترین نمایشگاه منسوجات و ماشین آلات نساجی در اروپا از سال ١٩٥١ به شمار می آید. نمایشگاه نساجی بارسلون بسیار جامع و کامل است و طیف وسیعی از خدمات ، ماشین آلات محصولات و لوازم جانبی این صنعت را به نمایش می گذارد. نمایشگاه منسوجات و ماشین آلات صنعت نساجی بارسلون بالغ بر ١٠٠,٠٠٠ بازدیدکننده از ١٤٠ کشور دنیا دارد. نمایشگاه نساجی بارسلون بهترین فرصت برای آگاهی از محصولات و تکنولوژی های جدید صنعت نساجی و بهترین موقعیت برای برقراری ارتباط با شرکت ها و خریداران مهم بازار جهانی نساجی می باشد. توری های قیطانی و گلدوزی مواد, تجهیزات عملیات کارخانه, مواد رنگی و رنگرزی و مواد شیمیایی، پوشاک و محصولات نساجی و لوازم جانبی ، الیاف و نخ بافته نشده، نخ برای بافندگی و جوراب بافی ،سایر محصولات و خدمات برای صنعت نساجی نخ ریسی و لوازم جانبی، تجهیزات بافندگی و وسایل اندازه گیری و غیره در این نمایشگاه به معرض نمایش گذاشته می شوند.

نمایشگاه منسوجات، پارچه و ماشین آلات نساجی بارسلون اسپانیا ٢٠١٩:

نمایشگاه نساجی و ماشین آلات صنعت نساجی بارسلون در سال ٢٠١٩ کامل ترین و جامع ترین نمایشگاه در در صنعت تولید و فناوری های پوشاک و نساجی در دنیا خواهد بود. نمایشگاه بین المللی منسوجات و ماشین آلات نساجی پس از شانزدهمین دوره ی خود که در بارسلونای اسپانیا برگزار شد، با این نمایشگاه ترکیب شد. نمایشگاه نساجی ٢٠١١ که در سالن نمایشگاهی بارسلون با مساحتی حدود ٢٠٠,٠٠٠ متر مربع برگزار شد، بیش از ١٠٠,٠٠٠ شرکت کننده را به خود جذب کرد.


این نمایشگاه هر چهار سال یکبار برگزار می گردد. 

 

اعداد و ارقام کلیدی نمایشگاه نساجی:

١٣٥٥ غرفه دار از ٤٥ کشور دنیا

١٠٠,٠٠٠ بازدیدکننده از ١٤٠ کشور مختلف

حدود ٧٠٠ شرکت کننده در ٥ همایش بسته بندی محکم و مقاوم

١٥٩ شرکت حمایت کننده از ٦٣ کشور دنیا

٥٠ هیئت نماینده از ٢٧ کشور مختلف

 

نمایشگاه نساجی ٢٠١٩ باز هم برترین بستر تجاری برای همه ی فعالان بازار جهانی نساجی و ماشین آلات خواهد بود:

به ارائه و پدیدار کردن گرایش ها ی بازار و راه حل های مبتکرانه می پردازد.

به اکتساب دانش های جدید و فنون عملی کمک می کند.

به ایجاد روابط استراتژیک و طولانی مدت با شرکت های پیشرو در این صنعت کمک می کند.