محاسبه کاهش قیمت آسفالت با الیاف کورتا سیرجان بر اساس کاهش ضخامت

یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷

حضور مجتمع سیرجان در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته

25 ال 27 آذر ماه 1397 مصلای امام خمینی ره

حضور مجتمع سیرجان در سومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل و صنایع وابسته

سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع وابسته از 25 تا 27 آذرماه 1397 به مناسبت هفته حمل و نقل در مصلی تهران برگزار خواهد شد.

در این نمایشگاه هیئت‌های تجاری و اقتصادی از کشورهای کره‌جنوبی، کرواسی، بلژیک، ‌آلمان، ایتالیا، امارات متحده عربی، فیلیپین،‌ سوئیس، ویتنام،‌ هنگ کنگ و اندونزی حضور خواهند داشت تا ضمن بررسی زمینه‌های همکاری مشترک، پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری پروژه‌ها را نیز مورد بررسی قرار دهند.

تمرکز این نمایشگاه علاوه بر گروه‌های مختلف حمل و نقل زمینی، دریایی، هوایی، ریلی و جاده‌ای بر زمینه‌های تخصصی راهسازی، راهداری، تجهیزات و ایمنی راه‌ها نیز هست و همچنین حمل و نقل هوشمند، تونل‌ها، پل‌ها، آسفالت، قیر، ماشین آلات راهسازی، سیستم‌های کنترل جاده‌ها، موسسات و مراکز آموزشی، دانشگاه‌ها، بیمه، بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری نیز از دیگر محورهای مورد تمرکز سومین نمایشگاه بین‌المللی حمل و نقل و صنایع وابسته است.

ایجاد فرصت و فضای مناسب جهت معرفی فن‌آوری، تولیدات و نوآوری‌های صنعت حمل و نقل، آشنایی بیش‌تر کارشناسان و مدیران با فناوری‌های روز دنیا در کنار بررسی کیفیت محصولات صنعت حمل‌و‌نقل، راهسازی و راهداری کشور و تطابق آن با نمونه‌های خارجی و استانداردهای بین‌المللی از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان شده است.

اطلاعیه 021-88741531 کانال تلگرام 09036258539 اینستاگرام